Balaton Televízió – A balatoni élmény portál!

2025. április 30., szerda

Veszprém is bemutatkozik a giga-showban

Budapest mellett Veszprém és Esztergom is bemutatkozik az MTV EMA 2020 online showban – jelentette be a kormányszóvivő, Szentkirályi Alexandra a Magyar Turisztikai Ügynökség Facebook-oldalán.

Szentkirályi Alexandra elmondta, a fővárosban a műsor további két budapesti helyszínről is bejelentkezik, így az MTV díjátadó valamennyi követője megismerheti a főváros panorámáját és a Széchenyi fürdőt, ahol David Guetta, a világhírű DJ és producer zenél majd.
Hangsúlyozta, a zenei esemény páratlan turisztikai reklámot jelent Magyarországnak. Az eseményhez kapcsolódó televíziós és online megjelenésekben 180 ország egymilliárd nézője ismerheti meg az ország híres helyszíneit.
A videóban – amelyben mások mellett megszólal Navracsics Tibor, a Veszprém-Balaton 2023 Kulturális Fővárosáért felelős kormánybiztosa, Guller Zoltán, a Magyar Turisztikai Ügynökség vezérigazgatója és Hernádi Ádám, Esztergom polgármestere – elhangzott, november 8-án, vasárnap a régióban elsőként, Londonnal együtt Magyarország lesz az egyik helyszíne a világ legnagyobb és legnézettebb könnyűzenei díjátadójának, az MTV EMA-nek.
Az adás során a nézők egy virtuális utazáson vehetnek részt és megismerhetik Magyarország emblematikus helyszíneit.
A showműsor alatt a világhírű magyar szupermodell, Palvin Barbara vezetésével elsőként Veszprémet, a királynék városát, láthatják a nézők, a másik vidéki helyszínen pedig a Dunakanyart és Esztergomot tekinthetik meg az érdeklődők.

Fotó: Facebook

Forrás: MTI

Oszd meg ismerőseiddel!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Neked ajánljuk még!

Nyári sztárparádé Siófokon

Siófok a nyár fővárosa, a Balaton turisztikai fellegvára, ahol egész évben változatos programok várják a helyi és idelátogató közönséget. A Pünkösdi Szezonnyitóval új életre kel a város. Június

tovább olvasom »

Már a kapuban megbukott a cég

A NAV kockázatelemzési szűrőjén akadt fent egy épülettakarítással foglalkozó cég. Az ellenőrzés során a revizoroknak lényegében a helyszínre sem kellett kimenniük, a bekért beléptetőrendszer adatai

tovább olvasom »

Szólj hozzá!

300x250

Kövess minket Facebookon!

300x250

Kiemelt videó

300x250