[btv-program-magazine]

Műsorújság

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 KépújságHírek, információk a Balaton körül
12:00 Pódium Hastánc bemutató
12:35 Full Playbackjazz koncert
13:35 A damaszkuszi acélismeretterjesztő film 
14:00 Mindentudás Egyeteme„A csillagbelső hangjai”- ismeretterjesztő előadás
14:50 Irány Erdély! Parajd – ismeretterjesztő úti film 
15:15 MikroszkópAllergiagyógyászat – tudományos sorozat 
15:55 Üzletről 30 percbenjogi buktatók a vállalkozás öröklése során
16:25 Közéleti Kávéház Dombóvári István „Dombi”; volt vendégünk
16:45 SporttársAradi Tibor humorista
17:20 Isteni csodaA Halmaji harang hazaérkezett 
17:55 Édes2esSzeder énekesnő, dalszerző.
19:00 Esti mese gyerekektől gyerekeknek mesélő: Gál Dorottya
19:00 Mesterien egyszerűen, főzz tovább!Burgonyalángos házilag
19:25 Egészségügyi magazinGyomortükrözés
19:35 Hétvégi kibeszélő Tomor AnitávalMilyen egy író élete?
20:00 Jeli arborétumismeretterjesztő film 
20:25 Veteránfilmdokumentumfilm
21:25 Gyilkosság a paradicsomban 1-2.részamerikai-angol filmdráma, Fsz.:  Armand Assante
23:50 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 KépújságHírek, információk a Balaton körül
12:00 Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből 1. rész A kezdetek
12:30 Juhász Zenekar lemezbemutató koncert
13:30 SztárportréAz erő
14:00 Kultiverzum 10. részközéleti magazin
14:20 MedicusA látáscsökkenés oka, terápiája 
14:55 Kincseink Zala megyébenLátnivalók 1. rész 
15:10 ArteaSzarvas József színész
16:10 Búvárkodás a Szudán SzafarinálTóth Zoltán kisfilmje
16:35 Nagyragadozók a határ mentén ismeretterjesztő film
16:55 Balatoni Utazás 9. rész A magyar Abbázia
17:25 Bóta CaféMácsai Pál
18:25 MoccantóKézműves percek Csere Andreával: Képkeret készítés
18:50 Esti mese: Boxi, a kiskutya kalandjai Éjszaka (3D animációs mese) 
18:55 Tihany madártávlatbólTóth Zoltán kisfilmje
19:00 Mesterien egyszerűen, főzz tovább!Szarvas barnamártásban burgonyafánkkal
19:20 Balatoni 5letekCsodahelyek Zamárdi és környékén
19:40 Szellemvárosok MagyarországonRoncsok egy hangárban
20:35 Cyrano de Bergerac (12)amerikai romantikus film, Fsz:José Ferrer, Mala Powers
22:30 Transz Orient Showkoncert
23:15 Tűzoltók  (12)9-10.rész ausztrál sorozat 
1:10 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 KépújságHírek, információk a Balaton körül
12:00 Őseink hagyatékaismeretterjesztő film 
12:50 Erdély Padis-fennsíkAriadne film
13:05 Transz Orient Showkoncert
13:40 Múlt a jelen tükrében Muravidéki műemlékek: A martjanci és fürstenfeldi templom
14:00 Nyitott EgyetemDr. Bajner Mária: „Van-e a sikernek neme?” 
14:25 Gázfröccsautós magazin
14:55 Öt perc történelemDéri Miksa
15:05 Aki önmaga legnagyobb ellenfele volt (12)magyar film. Fsz.: Nagy Ervin
15:40 RejtjelekTunézia
16:10 A Doktor Dohányzás – egészségügyi sorozat 
16:35 Búvárkodás a Szudán szafarinál Tóth Zoltán kisfilmje
16:55 NagyításTakáts Eszter énekes
17:25 Baradla barlangismeretterjesztő film 
18:05 Hétvégi kibeszélő Tomor AnitávalHétvégi kibeszélő Tomor Anitával
18:35 Szudán madártávlatbólTóth Zoltán kisfilmje
18:50 Esti mese Oggy a macska és a svábbogarak kalandjai
19:00 Mesterien egyszerűen,főzz tovább!Zöldséges Curry wokban
19:20 SztárportréKorszakok
19:45 Újrakezdés (12)113.rész olasz tévéfilmsorozat; Fsz.: Kaspar Capparoni, Brigitta Boccoli
20:15 Gastroblues FesztiválMuddyShoes;BenkoZs;Anna Bornerova
20:45 Az óra körbejár (12)amerikai filmdráma, Fsz.:Edward G. Robinson, Loretta Young
22:20 Roncsolók (16)minden ami Rock
1:00 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 KépújságHírek, információk a Balaton körül
12:00 After Cryin XXV.Anniversary jazz koncert
13:35 Évszakok a Dráva menténTavasz
13:55 Balaton-part gyöngyszemeiBalatonszárszó
14:05 A lélek állomásaiŐszinteség és hazugság
14:40 ArteaSzilágyi István színművész im memoriam
15:40 KézművesekKárpitos
16:00 Versenyzők 32. rész motorsport magazin 
16:35 Mi újság? Czakó Ferenc festő
16:45 Gázfröccsautós magazin
17:15 Kertszépítők, kertépítőkfelújított Balatoni nyaraló
17:35 Balatoni 5letekCsodahelyek Balatonfüreden
18:00 Bóta CaféMakranczi Zalán
18:55 Jó éjszakát gyerekek!Amit feltétlenül tudni kell a kengururól – esti mese
19:05 2 férfi 1 fazékNarancsos harcsa – gasztronómiai műsor 
19:30 Nyitott Egyetem: Dr. Fenyvesi Csaba: A kriminalisztika elmélete és gyakorlata
20:00 Csókolj meg, békám!német családi vígjáték, Fsz.: Anja Knauer, Rita Russek
21:20 Ben Prestage jazz koncert
22:00  Az ember, aki öl (16)amerikai akció-horror. Fsz.: Ron Smerczak 
22:45 Fejezetek Magyarország közlekedéstörténetéből11-14. rész – ismeretterjesztő filmsorozat
1:35 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 KépújságHírek, információk a Balaton körül
12:00 Középkori romvárak, várromokCsókakő
12:10 Beszéljük meg„… férfinak és nőnek teremtette…” – pszichológiai és teológiai előadás
13:45 Erdély Pádis-fennsíkAriadne film
14:05 Kincseink Zala megyébenKeszthely
14:20 Magyar agymai magyar feltalálók: Lehet a robot az ember barátja?
14:40 A szomszéd várTurisztikai magazin
15:10 Felsőfokon a munka világábanMagazin műsor
15:40 A Vajdasági Magyar képtár megnyitása SzabadkánA restaurátor munkája 
16:05 Képeslapok a paradicsombólMaldív szigetek, az óceán gyermekeinek országa
16:50 Vissza a gyökerekhezismeretterjesztő film
17:10 MoccantóKreatív percek Csere Andreával – Levendula dísz
17:30 Ady-improvizációkzenés-verses előadás
18:00 A damaszkuszi acélismeretterjesztő
18:25 Gázfröccsautósmagazin
18:55 Esti mese: Boxi, a kiskutya kalandjai Nyomozás (3D animációs mese) 
19:00 TanulószobaA csecsemő mozgásfejlődése
19:10 Körtés morzsatortagasztroműsor
19:20 Hétvégi kibeszélő Tomor AnitávalÍró kérdez írót, vendég Lakatos Levente
19:50 Egy hétvége Angliábanúti film
20:10 Linda és a főtörzs (12)4.rész olasz · vígjáték-krimi sorozat; Fsz.: Claudia Koll, Gianluca Guidi
21:25 Felony (12)amerikai filmdráma, Fsz.: Jeffry Combs, Ashley Laurence 
23:10 Duola feat Borbély Mihályjazz koncert
0:10 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 Bóta CaféMácsai Pál
11:00 VáltólázC250-es Mercedes
11:40 Queeni 1. rész (12)amerikai filmdráma, Fsz.: Mia Sara, Kirk Douglas 
13:00 Balatoni 5letekCsodahelyek Zamárdi és környékén
13:20 Tűzoltók 3. rész (12)ausztrál sorozat 
14:10 Egy közép- európai az USA-ban amatőr film
15:00 Közéleti KávéházVolt egyszer egy Rege Cukrászda 1. rész 
15:25 A botcsinálta doktor C. G. Molière azonos című vígjátéka nyomán írt 3 felvonásos operája 
16:30 Egészségügyi magazinGyomortükrözés
16:40 ExkluzívKovácsműhely
16:55 Csörgő-lyukismeretterjesztő
17:40 A szomszéd várturisztikai magazin
18:20 Nyitott EgyetemDr. Tóth László – Hány osztója van egy adott számnak?
18:50 Esti meseOggy a macska és a svábbogarak kalandjai
19:00 Mesterien egyszerűen,főzz tovább!Burgonyagombóc variációk
19:15 SztárportréElőítéletek
19:40 Miami Vice (12)4.rész amerikai akciófilm-sorozat, Fsz. Don Johnson, Philip Michael Thomas
20:35 Balatonkenese madártávlatbólTóth Zoltán kisfilmje
20:40 A félszemű Jack (12)amerikai western, Fsz.: Marlon Brando, Karl Malden
23:05 Váczi Eszter Quartet jazz koncert
0:05 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 Bóta CaféMakranczi Zalán
11:00 TanulószobaA csecsemő mozgásfejlődése
11:10 Harcsa Veronika koncert a Chaplin CafébanKoncert
11:55 GrossglocknerAusztria legmagasabb hegycsúcsa
12:55 Golosa La Orquestra koncertBabel Sound
13:35 Vissza Sherwoodba 3.rész (12)kanadai sci-fi sorozat, Fsz.:  Aimée Castle
14:00 Négy évszak a SomlónNyár
14:30 Közéleti KávéházVolt egyszer egy Rege Cukrászda 2. rész 
15:10 Férfi kell színházi előadás. Rendezte: Pozsgai Zsolt
16:55 Nagyragadozók a határ menténismeretterjesztő film
17:15 Közéleti KávéházRónaszéki Balázs, triatlonista volt vendégünk
17:30 20 év a Pilis mélyén ismeretterjesztő
18:00 Milyen szép a világFüred Dixieland Band egy “jazzclusive” gálakoncert 3.rész
18:50 Esti mese gyerekektől gyerekeknek Nagy Vivien – Szegény ember meg a lova
19:00 Hétvégi kibeszélő Tomor AnitávalHódi Jenő rendező, producer
19:30 Verdi (12)9.rész olasz filmsorozat; Fsz.: Ronald Pickup
20:55 Búvárkodás Elphistone partjai mellett Tóth Zoltán kisfilmje
21:10 Se veled, se nélküledangol-német filmdráma, Fsz.: Anna Friel, Michelle Williams
22:50 Illényi KaticaKoncert
23:50 San Antoniofrancia-olasz-angol akció-vígjáték, Fsz.: Gérard Lanvin, Gérard Depardieu
1:45 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 KépújságHírek, információk a Balaton körül
12:00 Pódium Balaton Táncegyüttes
12:50 Borbély Mihályjazz koncert
13:40 Nagyragadozók a határ mentén ismeretterjesztő film 
14:00 Mindentudás Egyeteme“A Delhi vasoszloptól a molekuláris építészetig”- ismeretterjesztő előadás
14:50 Irány Erdély! Gyimesközéplok – ismeretterjesztő úti film
15:20 MikroszkópOrvos diagnosztikai fejlesztések – tudományos sorozat 
16:00 Üzletről 30 percbenDivat az üzletvilágban
16:25 Milyen szép a világFüred Dixieland Band egy “jazzclusive” gálakoncert 1.rész
17:10 Nyitott Egyetemdr. Tarrósy István – Afrika: Mítosz és valóság
17:40 Vissza a gyökerekhezismeretterjesztő film
18:00 Moccantó Kreatív percek Csere Andreával – levendula dísz készítés
18:20 Balatoni 5letekCsodahelyek Balatonfüreden
18:45 Esti mese gyerekektől gyerekeknek mesélő: Babodi Fanni
18:50 Egészségügyi magazinProsztatagyulladás
19:00 Harcsa másképp, nagyon másképpgasztroműsor
19:30 Hétvégi kibeszélő Tomor Anitával Elég a tehetség az élsporthoz?
20:00 Égből pottyant barát (12) amerikai sci-fi vígjáték, Fsz.: Richard Mulligan 
21:40 Négy évszak a SomlónTavasz,Nyár, Ősz, Tél
23:30 RejtjelekTunézia; Tűzoltók Los Angelesben; Svédország; Zsaruk
1:30 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 KépújságHírek, információk a Balaton körül
12:00 Palya Bea koncert  
13:20 MedicusTranszfúzió és véradás
13:55 Sóly madártávlatbólTóth Zoltán kisfilmje
14:00 Kultiverzum 9. részközéleti magazin
14:25 Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből 18. rész A jövő útjai
14:55 Kincseink MuravidékRendezvények 2. rész 
15:10 ArteaCsányi Vilmos Széchenyi-díjas magyar biológus
16:00 EtnaAktív vulkán, Olaszország
16:25 A Suszter és a Lángi grófdokumentumfilm
16:45 Balatoni Utazás 8. rész  Kövek és borok
17:15 Ady-improvizációkzenés-verses előadás
17:45 Nagyragadozók a határ mentén ismeretterjesztő film
18:05 Barátok a bajbandokumentumfilm
19:00 Esti mese gyerekektől gyerekeknek mesélő: Vasoczki Alex
19:05 Mesterien egyszerűen,főzz tovább!Vegán töltött paprika
19:20 Mózes nyomábanismeretterjesztő film
19:40 Bóta CaféBródy János énekes
20:35 Szellemvárosok a világbanA Wienerwald Szanatórium
21:55 Don Juan, avagy: Don Juan, ha nő lett volna (12)francia-olasz filmdráma, Fsz.: Brigitte Bardot
23:35 Tűzoltók  (12)16-17.rész ausztrál sorozat 
1:45 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 KépújságHírek, információk a Balaton körül
12:00 Szudán madártávlatbólTóth Zoltán filmje
12:15 Magyarok Etruriábanismeretterjesztő film 
13:30 Olaszország egy amatőr objektívén keresztülSirmione- Como-tó; Lago di Garda – Salo
13:45 Múlt a jelen tükrében Muravidéki műemlékek: A turniscei templom
14:00 Nyitott EgyetemDr.Fitter András: “Az internetes gyógyszerforgalmazás, gyógyszerhamisítás veszélyei”
14:35 Gázfröccsautós magazin
15:05 A Balaton-part gyöngyszemeiBalatonlelle
15:15 Képeslapok a paradicsombólMaldív-szigetek 
15:50 RejtjelekKenyai szafari
16:20 MoccantóKreatív percek Csere Andreával – szivárvány készítése
16:40 A Doktor Manager szűrés – egészségügyi sorozat
17:05 NagyításStark András 
17:35 Jog-Ász: Koronavírus magánjogi hatásai – beszélgetés Dr. Magyar György ügyvéddel
17:55 Bóta CaféHajnóczy Soma bűvészvilágbajnok
18:50 Esti meseOggy a macska és a svábbogarak kalandjai
19:00 Mesterien egyszerűen,főzz tovább!Burgonyagombóc variációk
19:15 SztárportréElőítéletek
19:40 Újrakezdés (12)114.rész olasz tévéfilmsorozat; Fsz.: Kaspar Capparoni, Brigitta Boccoli
20:10 Csörgő-lyukismeretterjesztő film 
21:00 Roncsoló (16)minden, ami ROCK – Nemjuci, Lyuhász Lyácint Bt, Tankcsapda 
21:30 A jégmadár gólja (12)olasz filmdráma, Fsz.: Lorenzo De Angelis, Tobias Hoesl
23:05 Polgármester (16)1-3.rész kanadai tévéfilmsorozat, Fsz.: Nicholas Campbell
1:40 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 KépújságHírek, információk a Balaton körül
12:00 Full Playbackjazz koncert
13:00 A lélek állomásaiVeszteség és nyereség
13:30 Évszakok a Dráva menténNyár
13:50 Balatoni 5letekCsodahelyek Tihanyban
14:05 Könyv születik Alsólendván 
15:00 KézművesekA citera készítése 
15:25 Versenyzők 31. rész motorsport magazin 
15:55 Öt perc történelem:Déri Miksa 
16:05 Nyitott Egyetem: Dr. Hangodi László ” Minimál Invazív törekvések a mozgásszervi sebészetben”
16:45 Gázfröccsautósmagazin
17:15 Kertépítők, KertszépítőkEgy szintkülönbségekkel bíró kert elrendezése 
17:35 Közéleti Kávéházbeszélgetés: Stefan Siman kutyatrénerrel – amit a nevelésről, tanításról tudni kell
18:15 Egy csepp egészségArcideg bénulásról kérdeztük Dr. Lóderer Zoltán sebész főorvost
18:30 Bodrogzugismeretterjesztő
18:50 Jó éjszakát gyerekek!Amit feltétlenül tudni kell a békáról – esti mese 
19:00 2 férfi 1 fazékMuffinok – gasztronómiai műsor
19:30 Bóta CaféHalász Judit színésznő
20:30 Elphinstone Tóth Zoltán kisfilmje
20:45 Harcsa Veronikajazz koncert
21:35 Az óra körbejár (12)amerikai filmdráma, Fsz.:Edward G. Robinson, Loretta Young
23:15 Balatoni Utazás 1-5.rész ismeretterjesztő filmsorozat
1:50 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 KépújságHírek, információk a Balaton körül
12:00 A botcsinálta doktor 
13:00 Lót barlangja ismeretterjesztő
13:15 Transz Orient Show koncert
13:50 Egy hétvége Málta-Gozonútifilm
14:00 Magyar agymai magyar feltalálók: Lehet a robot az ember barátja?
14:30 Jöjjetek hozzámMária tisztelete és a rózsafüzér értéke – beszélgetés Nagy Károly Atyával
15:00 Szellemvárosok MagyarországonBakonyművek sporttelep
15:45 Templomok titkaiA Máriapócsi templom 
16:00 A Vajdasági Magyar képtár megnyitása Szabadkán 
16:25 Évszakok a Dráva menténNyár
16:50 Séta az égenismeretterjesztő film
17:15 Az ezeréves határonMagunkat foltozva – ismeretterjesztő film 
17:45 Kincseink Zala megyébenKeszthely
18:00 Búvárkodás Elphistone partjai mellett Tóth Zoltán kisfilmje
18:15 Egy falat kenyér és egy csipetnyi szó Nándori József rendező-operatőr
18:55 Esti mese: Boxi, a kiskutya kalandjai Asztalon túl (3D animációs mese) 
19:00 Hétvégi kibeszélő Tomor AnitávalHódi Jenő rendező, producer
19:35 Linda és a főtörzs (12)5.rész olasz · vígjáték-krimi sorozat; Fsz.: Claudia Koll, Gianluca Guidi
21:00 Szellemvárosok MagyarországonSportszálló Tihanyban
21:35 Ne ébreszd fel az alvó zsarut! (16) francia krim, Fsz.: Alain Delon, Michel Serrault
23:10 Trópusi Hőség (12)1-2.rész kanadai akciófilm-sorozat, Fsz.: Rob Stewart, Carolyn Dunn
1:40 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 Bóta CaféBródy János énekes
11:00 VáltólázJeep Renegade
11:30 Balatoni Emlékekkalandozás 2008-ba. – Kabaré színpad Balatonszárszón 
12:10 Borbély Mihály Lamantinjazz koncert
13:10 Tűzoltók 4. rész (12)ausztrál sorozat 
14:05 N1 kávézóSchuster Lóránt a P-mobil vezetője 
14:55 Egészségügyi magazinProsztatagyulladás
15:05 Búvárkodás a Szudán szafarinál Tóth Zoltán kisfilmje
15:30 Fától az erdőt természetfilm
16:25 Meru vulkánismeretterjesztő film
16:55 A Kis Balatonpillanatok a tó életéből
17:05 Négy évszak a SomlónNyár
17:30 Queeni 2. rész (12)amerikai filmdráma, Fsz.: Mia Sara, Kirk Douglas 
18:40 HírháttérJégember
18:50 Esti meseOggy a macska és a svábbogarak kalandjai
19:00 Mesterien egyszerűen,főzz tovább!Gyümölcsös finomságok egyszerűen
19:20 SztárportréDöntések
19:45 Miami Vice (12)5.rész amerikai akciófilm-sorozat, Fsz. Don Johnson, Philip Michael Thomas
20:45 Illényi Katica és barátai 1.részkoncert
21:50 Álom édes álom (12)amerikai vígjáték, Fsz.: Piper Laurie
23:30 Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből 1-6.rész ismeretterjesztő filmsorozat
2:00 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

8:00 A Balaton Televízió reggeli műsorai 
10:00 Bóta CaféHalász Judit színésznő
11:00 Kincseink Vas megyébenSzombathely
11:15 A Balaton felvidék egyedi tájértékei várak, várromok 
12:05 Bazseva népzenei koncert  
13:15 Egy hétvége Angliábanúti film
13:35 Vissza Sherwoodba 4.rész (12)kanadai sci-fi sorozat, Fsz.:  Aimée Castle
14:00 Mózes nyomábanismeretterjesztő
14:15 Pillanatképek Lendva történetéből útifilm Alsólendváról 
14:45 Álmomban réti sas szállt a kertünkbe természetfilm
15:15 Közéleti KávéházDénes Tamás, tévés, rádiós műsorvezető volt vendégünk
15:45 Négy évszak a SomlónNyár
16:20 Tihany madártávlatbólTóth Zoltán kisfilmje
16:30 A botcsinálta doktor C. G. Molière azonos című vígjátéka nyomán írt 3 felvonásos operája 
17:30 Nyitott Egyetem: dr. Görföl Tibor vallások versengése Afrikában
18:00 A szomszéd várturisztikai műsor
18:30 Balatoni 5letekCsodahelyek Zamárdiban és környékén
18:50 Esti mese gyerekektől gyerekeknek Benedek Luca – Pletykás asszony
19:00 Békebeli házi sütik Panni nénivelgasztroműsor
19:35 HírháttérLimnológia
19:45 Közéleti Kávéház„Magyarul rajzol a világ!” beszélgetés Huszár Tonchival
20:20 Veteránfilmdokumentumfilm
21:20 Illényi Katica és barátai 2.részkoncert
22:30 A szabadság ára (18)amerikai krimi, Fsz.: Robert Ginty 
0:10 A Balaton Televízió éjszakai műsorai 

 

Iratkozz fel a Balaton legfrissebb híreiért

Adataid megadásával önkéntesen elfogadod, hogy a Triál Média Kft. részedre heti rendszerességgel hírlevelet küldjön, továbbá elfogadod az adatkezelési szabályzatot.

© 2021 Balaton Televízió – Minden jog fenntartva!