Balaton Televízió – A balatoni élmény portál!

2026. február 6., péntek

Sup deszkásokat mentettek a vízirendőrök

A police.hu beszámolója szerint a Balatonföldvár előtti strand vízterületéről ketten a közeli kikötőbe, míg Balatonszárszó előtt a parttól mintegy 1500 méterre egy ember sup deszkán sodródott a vízen.

A bajbajutottak mindkét esetben a nagy szél és az erős hullámzás miatt voltak képtelenek segítség nélkül partot érni, ezért a vízirendőrök a szolgálati kisgéphajóba emelték, majd biztonságban a közeli strand sekély vízéhez szállították őket.

Oszd meg ismerőseiddel!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Neked ajánljuk még!

NEKA hírek

FÉLTÁVNÁL BENTMARADÓ POZÍCIÓBAN A NŐI NB I-ES CSAPAT A Bakó Botond vezette női együttesünk négy mérkőzést játszott januárban – köztük a Győr és a Ferencváros ellen. A

tovább olvasom »

Keresőkutya kerestetik

A  kiképzők oltási könyvvel vagy útlevéllel rendelkező, mikrochippel ellátott kutyákat várnak. Előnyben részesített fajták a juhászkutyák, labradorok, kotorékebek, hosszúlábú terrierek, vizslák, spánielek, valamint a felsorolt

tovább olvasom »

Szólj hozzá!