Balaton Televízió – A balatoni élmény portál!

2024. április 20., szombat

Locsolófutás rekord számú résztvevővel

Sosem futottak még ennyien a húsvéthétfői eseményen.

Balatonedericsen idén rekord számú közel 150 futó nevezett a húsvéti Locsolófutásra

Gyermekek és felnőttek mérettek meg több kategóriában  az immár 31. alkalommal megrendezett programon.  A legkisebbek a Nyuszi futáson indultak 500 méteres távon.  Ők sem voltak kevesen, 59 versenyző állt rajthoz. A legfiatalabb a kétéves Vass Zsombor volt, a legidősebb futó a 75 esztendős Illés Károly. A leggyorsabb helyi futó Tordainé Bacsics Brigitta, valamint Illés Mátyás volt. Az esemény abszolút győztese kilenc kilométeres távon Buglos Flóra és Szennyai Dorián lett.

A verseny mellett volt még nyuszi simogató és gyerekfoci is .