Balaton Televízió – A balatoni élmény portál!

2024. május 5., vasárnap

Fordulatos rangadón, füredi pontszerzés

Már kilenc góllal is vezetett a Balatonfüredi KSE férfi kézilabda együttese a Tatabánya ellen az NB I nyitófordulójában, azonban végül meg kellett elégednie az egy ponttal.
BALATONFÜREDI KSE–GRUNDFOS TATABÁNYA KC
27–27 (18–11)
Balatonfüred, 600 néző. V: Bíró Á., Kiss O.
BALATONFÜRED: BŐSZ – P. Rodríguez 1, Malinovic 3, Szöllősi Balázs 4, Topic 1, VARGA M. 7, BÓKA 5. Csere: Andó (kapus), KEMÉNY L. 3, Pulay 2 (2), Dénes J., Ágh, Szűcs B. 1, Brandt, Draskovics, Határ. Edző: György László
TATABÁNYA: Konecny – Hornyák P., Ancsin 3, SIPOS A. 2, Győri M. 3, S. SZUNAJKO 5, JUHÁSZ Á. 7. Csere: WYSZOMIRSKI (kapus) 1, Molnár B., Bognár N., NEMES R. 2, Hornyák B., Ilyés, Balogh Zs. 2 (1), Debreczeni 1, Zdolik 1. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 6. perc: 1–3. 10. p.: 4–3. 16. p.: 8–6. 21. p.: 12–7. 28. p.: 17–8. 36. p.: 19–15. 41. p.: 21–17. 48. p.: 23–23. 53. p.: 24–26. 59. p.: 27–27
Kiállítások: 10, ill. 8 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 2/1
György László: – Két ellentétes félidőt láthatott a szépszámú nézőközönség. Végül igazságos döntetlen született. Igazán közönségszórakoztató találkozó volt.
Vladan Matics: – Hosszú kihagyás után jó volt ismét tétmeccsen kézilabdázni. Az első félidőt sajnos túlpörögtük, sokat hibáztunk és jelentős hátrányba kerültünk. Fordulás után minden megváltozott, hoztuk a megszokott formánkat. A Füred nagyon jó csapat, innen elvinni egy pontot dicséretes teljesítmény.