Balaton Televízió – A balatoni élmény portál!

2026. június 28., vasárnap

Égő istállóból mentették ki a nyuszit a siófoki tűzoltók

Megmenekült a kisnyúl a siófoki égő istállóból.

Kigyulladt egy nyolcvan négyzetméteres különálló melléképület Siófokon az Árvácska és a Petőfi utca találkozásánál. A siófoki tűzoltók két oldalról megközelítve, három vízsugárral tudták eloltani a tüzet. A melléképületben lévő háziállatok egy részét sikerült megmenteni az egységeknek. Köztük ezt az apróságot is – számolt be róla a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a facebook oldalán.

Fotó: Siófok HTP

Oszd meg ismerőseiddel!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Neked ajánljuk még!

Szólj hozzá!

300x250

Kövess minket Facebookon!

300x250

Kiemelt videó

300x250