Balaton Televízió – A balatoni élmény portál!

2025. augusztus 17., vasárnap
OMEGA Szimfonik – Naplemente

Keszthely

A program részletei:

Július 24-én nagyszabású emlékkoncertet tartanak az Omega együttes tiszteletére a keszthelyi Helikon kastély parkjában.

A megemlékezésen hazánk legkiemelkedőbb előadóművészeinek interpretálásában, szimfonikus zenekar kíséretével szólaltatják meg az Omega kultikus slágereit.

Az esten fellépők között köszönthetjük Miklósa Erika Kossuth – és Liszt Ferenc-díjas opera-énekesnőt, Bolyki Balázs Prima-díjas énekest, a Bolyki Soul & Gospel kórust valamint olyan nagyszerű előadókat, mint Király Linda énekesnő, Roby Lakatos hegedűművész, Dolhai Attila Jászai Mari-díjas színész- énekes, Szabó Győző Jászai Mari-díjas színész és Lépés Gábor “Lepe” zenész, zeneszerző.

A koncerten emléket állítanak a már elhunyt tagoknak, tisztelegnek  Molnár György “Elefánt” és Debreceni Ferenc “Ciki” előtt, illetve az idén 60 éves Omega életműve előtt.

A 120 perces koncert házigazdája Jordán Tamás a Nemzet Színésze címmel kitüntetett, Kossuth – és Jászai Mari-díjas színész, rendező, érdemes művész.

725x90

További programok

A zenekar ezúttal Behumi Dórival, Ferenczi Borával, Rutkai Borival, Frenkkel és Szűcs Krisztiánnal érkezik
számos hazai és nemzetközi sztár
Ünnepeljük meg együtt a magyar államalapítás ünnepét!
Geszti Péter és Grecsó Krisztián zenés játéka Molnár Ferenc azonos című regénye nyomán, a Pannon Várszínház előadásában.
A Kereplő Színház előadása
Magyarock Dalszínház előadása.
Ábrahámhegyi bornapok
Zenés párkapcsolati játszma
300x250