Balaton Televízió – A balatoni élmény portál!

2025. november 19., szerda

Az erdők világnapján is #maradjotthon

Nagyon nehéz megállni a napsütésben, a tavaszi madárcsicsergésben, hogy ne a parton fagyizzunk, vagy az erdőben kiránduljunk!

De most muszáj!

A Sünbarát Alapítvány faceookjáról tudjuk, hogy ma van az erdők világnapja. Biztosan sokan terveztetek a hétvégére kirándulást a jó időre. Most nagyon kérünk mindenkit! Ne tegye!

Ne adjunk lehetőséget a vírus továbbterjedésének!

Próbáljuk meg kicsit kibírni otthon, hogy mielőbb újra visszatérjen minden a régi kerékvágásba. Addig olvassunk, nézzünk filmeket, sorozatokat, főzzünk finomakat és lassuljunk le egy kicsit. Korábbi kirándulós fotókon nosztalgiázva is ünnepelhetjük az erdők világnapját.

Oszd meg ismerőseiddel!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Neked ajánljuk még!

NEKA hírek

REKORDOKAT DÖNTÖTT A KÖZPONTI AKADÉMIAI KIVÁLASZTÓ Az idei évben minden eddiginél nagyobb volt az érdeklődés a központi akadémiai kiválasztó iránt: összesen 687 gyermek – 349

tovább olvasom »

Szólj hozzá!

300x250

Kövess minket Facebookon!

300x250

Kiemelt videó

300x250