Balaton Televízió – A balatoni élmény portál!

2024. április 23., kedd

A balatoniak nyerték a rangadót

Érvényesült a papírforma, ha nehezen is, de a Balatonfüredi KSE legyőzte a Fejér-BÁL Veszprém gárdáját a férfi kézilabda NB I rangadóján.

Míg az első játékrészben inkább a veszprémiek akarata érvényesült, főleg Borbély kapus bravúrjaira alapozva jól tartották magukat, addig a szünet után már egyértelmű volt a balatoniak fölénye.

BALATONFÜREDI KSE–FEJÉR-B.Á.L. VESZPRÉM

37–29 (15–15)
Balatonfüred, 600 néző. Vezette: Nagy F., Turóczy
BALATONFÜRED: Tóth Mihály – RODRÍGUEZ P. 5, MALINOVIC 4, Dénes 1, TOPIC 9, Varga M. 2, Bóka 2. Csere: Ágoston (kapus), Kemény 2, Szmetán M., Németh B. 1, Gosztovics 1, SZÖLLŐSI B. 10 (3), Szűcs B., Brandt, Draskovics. Edző: György László
FEJÉR-B.Á.L. VESZPRÉM: Borbély – Tóth P. 2, Kurucz, FAZEKAS G. 8, Tóth J. 2, ÉLES B. 7 (3), Hári 2 (1). Csere: Podova, Miklós G. (kapusok), Somogyi B. 3, Szmetán P. 1, Kristóf, Seregi, Tóth Márton, SZÉLES 4, Bugyáki.Edző: Tombor Csaba
Az eredmény alakulása. 4. perc: 1–4. 9. p.: 6–6. 20. p.: 11–11. 30. p.: 15–15. 35. p.: 20–18. 40. p.: 24–18. 46. p.: 26–23. 56. p.: 34–27.
Kiállítások: 6, ill. 8 perc.
Hétméteresek: 3/3, ill. 5/4

György László: – Örülünk a győzelemnek. Az elmúlt időszakhoz képest pozitív irányban változott a támadójátékunk, a második félidő alapján megérdemelten tartottuk itthon a két bajnoki pontot.
Tombor Csaba: – Gratulálok a Fürednek, megérdemelten nyert. Nem tudtunk hatvan percen keresztül fegyelmezetten játszani, ez okozta a nagy különbséget.