Balaton Televízió – A balatoni élmény portál!

2026. március 16., hétfő

Összeköti őket a tó

Az ünnepség résztvevői együtt koszorúzták meg a Balatont, majd Badacsonyban Fenyvesi Zoltán ország­gyűlési képviselő a turisták számának emelkedéséről beszélt, valamint méltatta a Fonyódon és Badacsonytomajon folyó fejlesztések sorát.

Móring József, a fonyódi térség országgyűlési képviselője szerint a Balaton nem elválasztja, hanem összeköti a két várost.

A fonyódi vendégeket a Tördemic Néptáncegyüttes fogadta az északi parton

Kollár József, a Balatoni Hajózási Zrt. vezérigazgatója elmondta, hogy tavaly rekordot döntött a cég ami a résztvevők számát és a bevételt illeti, ugyanakkor számos műszaki fejlesztés vár a társaságra.

Krisztin N. László, Badacsonytomaj polgármestere úgy fogalmazott, hogy a barátok közti gondolat a legsebesebb közlekedési eszköz a két part között, Hidvégi József, Fonyód polgármestere pedig elmondta, hogy a közeljövőben két kilátó épül Fonyódon, amelyekből bárki megcsodálhatja a magasból az északi part varázslatos panorámáját.

Oszd meg ismerőseiddel!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Neked ajánljuk még!

Még négy napig kérhető a postázás

Akinek nincs elektronikus elérhetősége, március 16-ig adóazonosító jele és születési dátuma megadásával többféle módon kérheti a tervezet postázását. A legegyszerűbb SMS-ben a 06-30/344-4304-es telefonszámon, SZJAszóközadóazonosítójelszóközééééhhnn formában.

tovább olvasom »

Szólj hozzá!