Mészáros Zoltán tájékoztatása szerint a VeszprémFest kísérőrendezvényeként 2011-ben indult ingyenes gasztro-kulturális rendezvény ezúttal is tíz napon át harminc magyar fellépővel várja az érdeklődőket. Érkeznek fiatal, pályakezdő zenészek, helyi zenekarok és neves együttesek is.
Hallható lesz mások mellett a Szakcsi Lakatos Róbert Trió, Pribojszki Mátyás zenekara, a Jumping Matt and his Combo, Sapszon Orsi, a The Bluesberry Band, Király Martina és Gájer Bálint is.
Minden nap három koncertet tartanak, a vokális jazz mellett blues, funk, fusion és rockabilly dallamokat is hallhat a közönség.
A fesztivál gasztronómiai kínálatában idén is harminc, a balatoni borrégióból érkező borász szerepel, valamint helyi őstermelők portékáival és kézműves ételekkel is találkozhatnak a Rozé, Rizling és Jazz Napokra látogatók.
Koncz Zsuzsa és Azahriah is elénekli a ‘Ha én rózsa volnék’-ot
Összeállt a program az RTL bemutatja: Bródy Dalok Napjára, mely mintegy 800 szerzeményből válogat az Illéstől, a Fonográfon és az István, a királyon át Bródy





