Balaton Televízió – A balatoni élmény portál!

2025. november 19., szerda

Megrongálták a Balaton-parton álló Festetics-emlékoszlopot

A kár többmillió forint.

Bejelentés érkezett a rendőrségre 2020. augusztus 27-én 8 óra 28 perckor, hogy Keszthelyen, a Mikus Gyula sétányon megrongálták a Festetics emlékoszlopot, amely több darabra törött.

A rendőrök a helyszínen szemlét tartottak, és széleskörű adatgyűjtést végeztek, melynek eredményeként a feltételezett elkövetőt azonosították és a bejelentéstől számított négy órán belül elfogták.

A Keszthelyi Rendőrkapitányság nyomozói a 20 éves szombathelyi férfit rongálás bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, az eljárás során beszerzett adatok szerint a műalkotásban több millió forintos kár keletkezett.

MEGVAN A TETTES!
A rendőrség gyors és eredményes intézkedésének köszönhetően megtalálták az éjszakai Balaton-parti…

Közzétette: Nagy Bálint – 2020. augusztus 27., csütörtök

Oszd meg ismerőseiddel!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Neked ajánljuk még!

NEKA hírek

REKORDOKAT DÖNTÖTT A KÖZPONTI AKADÉMIAI KIVÁLASZTÓ Az idei évben minden eddiginél nagyobb volt az érdeklődés a központi akadémiai kiválasztó iránt: összesen 687 gyermek – 349

tovább olvasom »

Szólj hozzá!

300x250

Kövess minket Facebookon!

300x250

Kiemelt videó

300x250