Balaton Televízió – A balatoni élmény portál!

2026. június 26., péntek

Megrongálták a Balaton-parton álló Festetics-emlékoszlopot

A kár többmillió forint.

Bejelentés érkezett a rendőrségre 2020. augusztus 27-én 8 óra 28 perckor, hogy Keszthelyen, a Mikus Gyula sétányon megrongálták a Festetics emlékoszlopot, amely több darabra törött.

A rendőrök a helyszínen szemlét tartottak, és széleskörű adatgyűjtést végeztek, melynek eredményeként a feltételezett elkövetőt azonosították és a bejelentéstől számított négy órán belül elfogták.

A Keszthelyi Rendőrkapitányság nyomozói a 20 éves szombathelyi férfit rongálás bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, az eljárás során beszerzett adatok szerint a műalkotásban több millió forintos kár keletkezett.

MEGVAN A TETTES!
A rendőrség gyors és eredményes intézkedésének köszönhetően megtalálták az éjszakai Balaton-parti…

Közzétette: Nagy Bálint – 2020. augusztus 27., csütörtök

Oszd meg ismerőseiddel!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Neked ajánljuk még!

Szólj hozzá!

300x250

Kövess minket Facebookon!

300x250

Kiemelt videó

300x250